Поможіть БУДЬ ЛАСКА написати речення з творів де є іншомовні походження!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 1. Наказовий вигук (гайда)(айда),загальне значення -спонукання до дії,спрямоване до людини,або наказ зникнути кудись. "І не прохай, і не благай,--нічого не поможу...Ну чого стоїш?Айда!"(М.Коцюбинський.) "Чіпка крикнув:-Ти чого сюди забрався?Гайда!"(П.Панч). "Гайда в човен їдьмо!"(Є.Гуцало). 2.Баста-слово відоме,як вигук на означення припинення дії. "Годі з вами цяцькатись !Баста!"(О.Гончар).