Поможіть будьласочка скласти діалог як ти на писав контрольну роботу на 10б

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Привіт! -Як справи? -Чудово, які в тебе результати з учорашньої контрольної? -Я написав(ла) на 10 балів.. -Зрозуміло. А ось мені час підтягнути свої оцінки тому що в мене лише 8 балів... -Не переживай, ходімо разом до бібліотеки пошукаемо тобі книжку яка допоможе підтягнути знання. -Я з радістю!" -Добре ходімо!
Гость
-Привiт! -Привiт! -Як в тебе справи? -Добре,а в тебе як? -В мене теж усе добре.Доречи,як ты написав контрольну роботу з математики? -Я написав на 10 балiв.А ты? -Я теж!Добре що в нас усе выйшло! -Так,я дуже рад цьому!Але,пробач,я змушеный йти,в мене урок через 5 хвилин. -Добре!Побачимось!