Поможите пожалуста напишите ответы по тесту по укр мови 1. як утворився прикметник прохолодний? а) за допомогою суфiкса, б) префiкса, в) префiкса та суфiкса.2. запишiть прикметник лiтнiй у давальному вiдмiнку.3. визначте вiдмiн...

Поможите пожалуста напишите ответы по тесту по укр мови 1. як утворився прикметник прохолодний? а) за допомогою суфiкса, б) префiкса, в) префiкса та суфiкса. 2. запишiть прикметник лiтнiй у давальному вiдмiнку. 3. визначте вiдмiнок прикметника у поданому реченнi.Навеснi вбираеться калина у смарагдове намисто. 4. Яким членом речення зазвичай виступае прикметник? 5. Запишiть три словосполучення, у ярких прикметник вжито у переносном значеннi. 6. Складiть i запишiть речення, у якому прикметник осiннiй стоiть у Р.в. однинi. 7. Доберiть прикметники до iменника кошеня.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. як утворився прикметник прохолодний? в) префiкса та суфiкса. 2. літньому 3. знахідний відмінок 4. означенням, рідше - присудком 5. заяча душа, колюче слово, гострий розум 6. Я пішла до осіннього лісу. 7. веселе, лагідне, сміливе, добре кошеня