Поставьте правильные окончания   Саудагер күндердің бірі___    Үндістанға барады. -де           -нде      -сіндеҮшеу___е  не әкелейін?-н           -ін       -іңҮшеу____ге  доп әкеліп бер.-міз      -іміз      -ымызСаудагер үшеуі...

Поставьте правильные окончания    Саудагер күндердің бірі___    Үндістанға барады.  -де           -нде      -сінде Үшеу___е  не әкелейін? -н           -ін       -ің Үшеу____ге  доп әкеліп бер. -міз      -іміз      -ымыз Саудагер үшеуі___  бір-бір___  доп әкеледі -міз/ден   -не/іміз   -не/ден Саудагер көйлектен үшеуі___   алады -н            -не       -міз
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
нде    іңе       іміз   не/ден   н