Потрібна допомога, відобразити в бухгалтерському обліку господарську операцію. - Надійшла на поточний рахунок підприємства оплата за готову продукцію від покупця( замовника)у сумі 15000 грн. - Списано на фінансові результати ...

Потрібна допомога, відобразити в бухгалтерському обліку господарську операцію. - Надійшла на поточний рахунок підприємства оплата за готову продукцію від покупця( замовника)у сумі 15000 грн. - Списано на фінансові результати витрати підприємства, пов'язані з збутом продукції у сумі 1500 грн.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ппшпгн7агнпнмнснсенмпимпмп