Потрібно діалог дискусійного характеру на тему "Не можна бути щасливим наодинці"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
не можна бути щасливим наодтинцм людини завжд потрибна квага турбота допомога оточуючих  даже якщо ти багатий ти  не будиш щасливим бо у житти е багато ситуаций в яких гроши не допоможуть  а допоможе только моральна потдримка оточуючт тому не можна бути самотним потрибно тзавжди матм дризей