Потрібно короткий детектив!!!!! Срочно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Будь ласка, допоможіть!!!! Дуже срочно потрібно і не великий! Малий, короткий!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Цікавий і невеликий детектив:Артур Конан Дойл. Палець інженера, або П'ять апельсинових зерняток. Дуже цікаві і , відносно, короткі детективи. Недавно їх вивчали в школі.