Потрібно скласти речення з використанням словосполученням: приймати участь, довести теорему,відноситися до людей. Допожіть пліззз,дуже нада

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
я обожнюю приймати участь у різноманітних конкурсах.Кожен урок геометрії вчитель нас навчає доводити теореми.відноситись до людей потрібно так,як ти хочеш щоб відносились до тебе.
Гость
Я активна людина, тому люблю приймати участь у різних спортивних змаганнях. Розумному учню легко довести будь-яку теорему. З самого малечку, мене навчили відноситися до людей так, як я хочу, щоб відносилися до мене.