Потрібно визначити пропущене та зайве у запропонованому ланцюжку термвнів і поня

Потрібно визначити пропущене та зайве у запропонованому ланцюжку термвнів і понять,узагальнити та вказати правове явище,якому вони ввдповідають. 1. Конституційне право;карне право;сімейно право;_______; адміністративне право; Цивільне право це- 2. Купівля-продаж;________; трудовий контракт; майновий найм-це___.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я не расист!Но сук хохол пиши хотябы по русски чтоб понятно было.