Поясни , як сталося, що рибалка не зміг уберегти друга (рибу). Чи докладав він для цього зусиль? помогите!!! етот вопрос из текста ГОВОРЮЩА РИБА

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Він не зміг зберегти свого друга рибу, томущо коли він пійшов його зустрічати,жінка підсмажила рибу. Так він докладав багато зусиль. А коли діззнався що його друга підсмажила жінка, дужа образився.