Пойыздың 9 платформасына тракторлар тиелген. Әрбір платформадағы тракторлар саны бірдей. Пойыздың барлық платформасында 143 трактор болуы мүмкін бе? 146 трактор болуы мүмкін бе? әлде 144трактор болуы мүмкін бе? Бір платформаға ...

Пойыздың 9 платформасына тракторлар тиелген. Әрбір платформадағы тракторлар саны бірдей. Пойыздың барлық платформасында 143 трактор болуы мүмкін бе? 146 трактор болуы мүмкін бе? әлде 144трактор болуы мүмкін бе? Бір платформаға неше трактор тиелген?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а теперь перевод на руссий