Пожалуйста перевидите текст.СРОЧНО! (5 класс оксана корпюк стр.138-139)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
"Подарунок для принцеси" Час: Давно Місце: Палац короля і королеви Оповідач: Давним-давно, в землі далеко, там жив король і королева. Вони були дуже щасливі. Вони мали новонародженого. Принцеса Розамунд. Вони запросили багато людей до палацу для партії. Ларрі Кінг: Мої хороші друзі, ми дуже раді. Ми запросили дванадцять мудрі жінки. Ми маємо дванадцять стільців для цих жінок, щоб сидіти . Королева :. Так, друзі мої, ми раді вас бачити. Ви збираєтеся побачити принцесу. Оповідач: Кожен з дванадцяти мудрих жінок мали подарунок для принцеси. 12 мудра жінка давала княгиня дар краси. Раптово 13-знахарка увійшла до кімнати. Король забув запросити її. Ларрі Кінг: О, дорогий! Ми раді бачити Вас. Ми знайдемо стільця. 13 мудра жінка: Я дуже зла. І у мене є спеціальний подарунок для принцеси. У віці шістнадцяти років принцеса буде колоти палець на