Пожалуйста помогите,очень надо на завтра)конторольная работа будет)надо твор написать)кому не сложно помагите)Чи має майбутнє сучасна цивілізація??помогите)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сучасна цивілізація має бути безпечною та нешкідливою для світу що навкруги нас. Щоб автомобілі не випускали небезпечного диму ( газу), щоб заводи що виробляють різні деталі, не шкодили повітрю. Взагалі щоб цивілізація була така як мріють діти. Ні не безкоштовні шоколадки і цукерки, а  безпечні заводи і фабрики, щоб у всіх було гарне життя.