ППППППППОООООООММММООООООООООГГГГГГГГИИИИИИИИИИТТТТТТТЕЕЕЕЕЕЕЕ надо распределить в две колонки 1- числівники, 2-інші ч. мови Дворiчный Трьохколiсный П'ятистопный Двогодинна Двомiльярдный П'ятимiльонный чотырьохрiчна чотирьохки...

ППППППППОООООООММММООООООООООГГГГГГГГИИИИИИИИИИТТТТТТТЕЕЕЕЕЕЕЕ надо распределить в две колонки 1- числівники, 2-інші ч. мови Дворiчный Трьохколiсный П'ятистопный Двогодинна Двомiльярдный П'ятимiльонный чотырьохрiчна чотирьохкилометровий чотирьохтисячний П'ятивiдсодковый Сорокатонный Сорокарiчний Сорокамiльярдний Тридцятиградусний Тридцятитисячний Дванадцятирiчний П'ятиметрова Трьохзначне Трьохсотый Стап'ятидесятирiчний Стоп'ятидесятитисячна П'ятикопiйкова П'ятисотий
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1(числівники)-двомільярдний, п'ятимільйонний, чотирьохтисячний, сорокамільярдний, тридцятитисячний, трьохсотий, стоп'ятдесятитисячна, п'ятисотий. Всі вони відповідаютьнапитання "Котрий?скільки?" Усі інші до другої колонки(відповідають переважно на питання "який?"- прикметники.