Придумать 2 предложения на украинском языке со словом "котиках"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У великому басейні плавали морські котики. У моєї бабусі кішка пестить маленьких пухнастих котиків. На лісовій галявині з"явилися весняні котики.
Гость
1. На котиках було багато ниток із светра який плела бабуся 2. Не треба на котиках економити , бо їм потрібна їжа як малим дітям .