Пригадай, які народні та релігійні свята відзначаються навесні й улітку. Напиши про одне з них текст-розповідь (5-7 речень).

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
  Святвечір   Найбільшим зимовим святом християн є Різдво. Напередодні цього свята українці відзначають Святвечір. У цей день після першої зорі сідають за стіл. Під святковий обрус кладуть сіно і часник. На  столі обов"язково  має бути дванадцять страв: кутя, узвар, вареники, пісний борщ, голубці із пшоном, коржі з маком тощо. Після закінчення  вечері всі співають колядки. У  цей день не можна ні з ким сваритись, слід помиритися навіть з ворогами. Навесні відзначають такі свята:  Великдень Історія 8 березня День матері Вербна неділя Чистий четвер 7 квітня - Благовіщення Навський Великдень Великодня ніч Страсна п’ятниця 23 травня - Свято Героїв Влітку відзначають такі свята: 23-24 червня - Івана Купала 14 серпня - Свято Маковія 28 червня - День Конституції України Свята княгиня Ольга Святий Володимир Великий Зелені свята