Про хобби напишите 6 предложение спросите своих пж или придумайте пж на анг

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I very like to play in volleyball. It is my favorite hobby. Every day I visit gym and play sports. Many of my friends visit it with pleasure. Also for me sport is important part of my life. I think that if you really love your hobby, you even will can make money on it.