Пробанд – хлопчик, який добре володіє правою рукою. Брати й сестри його – шульги. ?

Пробанд – хлопчик, який добре володіє правою рукою. Брати й сестри його – шульги. ??ати про банда – право рука, а батько – шульга. Бабуся про банда з боку матері – праворука, а дід – шульга. Праворукий брат матері про банда (дядько) одружився з право рукою жінкою, але в них народились дві дівчинки – шульги. Складіть родовід сім’ї і встановіть характер успадкування ознаки та генотипи всіх членів родоводу.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Можливі генотипи: АА, Аа, аа Ймовірність дітей, що будуть шульгами - 25 %