Прочитай закінчення вірша Лариси Загребельної. Впиши пропущені букві. С_лі - сіль, а р_чі - річ, З_рі - зір, а п_чі - піч, К_пи - кіп, ф діб - д...

Прочитай закінчення вірша Лариси Загребельної. Впиши пропущені букві. С_лі - сіль, а р_чі - річ, З_рі - зір, а п_чі - піч, К_пи - кіп, ф діб - д...Прочитай закінчення вірша Лариси Загребельної. Впиши пропущені букві. С_лі - сіль, а р_чі - річ, З_рі - зір, а п_чі - піч, К_пи - кіп, ф діб - д_би, К_си, - кіс, а біб - б_би
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Солі - сіль, а речі - річ, Зорі - зір, а печі - піч, Копи - кіп, а діб - доби, Коси - кіс, а біб - боби