Прочитайте байку Євгена Гребінки.Ізліз мій дядько на дзвіницю Та, знай, гука: "Оце комедія яка!Всі люди на землі мов ті перепелиці:Здається більший з них не більше п'ятака. Гай, гай! Як же вони дрібненьки!Так ось коли я їх як т...

Прочитайте байку Євгена Гребінки. Ізліз мій дядько на дзвіницю Та, знай, гука: "Оце комедія яка! Всі люди на землі мов ті перепелиці: Здається більший з них не більше п'ятака. Гай, гай! Як же вони дрібненьки! Так ось коли я їх як треба розгрібав!" А мимо йдучи, хтось на дядька показав Та, далебі, мене спитав: "Що то таке, чи щур, чи горобець маленький?" Яке з наведених прислів'їв передає мораль байки? а) Як гукнеш, так і відгукнеться. б) Як голова сивіє, то людина мудріє. в) Як маєш брехати, то краще мовчати! г) Якби свині крила, вона небо зрила б. д) Як коня вкрали, він стайню замкнув.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Г-Якби свині крила,вона й небо зрила б.
Гость
В правильный ответ На моё мнение, мама сказала, ты тоже Соняшник пишешь?