Прочитайте словосполучення. складіть із ними речення. доберіть сполучення слів, у яких підкреслені слова вживалися б в іншому значенні Мила дівчина ; зелені сади; розумні діти.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мила дівчина гуляла у саду під розквітлою яблунею. Наш ліс розрізся мов зелені сади над дібровою. "От які у нас в класі   розумні діти!"- похвалила нас вчителька.