Продовжіть текст: Одного ранку хлопчик, який відпочивав в селі у бабусі, вирушив н?

Продовжіть текст: Одного ранку хлопчик, який відпочивав в селі у бабусі, вирушив н?? риболовлю............Йому вдалось зловити лише одну рибку................... Випущена в банку з водою риба заговорила людським голосом і попросила........................!даю 65 балов
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
С дидусем,бо хлопчык ще недобре знав як йии зпийматы,видпустымене я исполню тваю заветную мечту