Продовжити речення 1)Рішення в такій ситуації могло бути тільки одне... 2)Корабель вийшов у відкрите море... 3)Капітан не боявся шторму...

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Рішення в такій ситуацій могло бути тільки одне Пробачити йому його зраду. 2) Корабель вийшов у відкрите море, але потрапив у шторм. 3) Капітан не боявся шторму, але не цього разу.