Провідніміняйте словосполучення котре приладдя + скілкизусиль

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Н. котре приладдя                               скільки зусиль Р. котрого приладдя                             скількох зусиль Д. котрому приладдю                          скільком зусиллям З котре приладдя                                 скільки зусиль О. котрим приладдям                          скількома зусиллями М. на котрому приладді                       на скількох зусиллях