Пыдкресліть члени реченя: Ранньої весни, коли запарує сизими димками лісова залежана земля, на заснулих бруньках дерев з'являться ледве помітні сліди зростання

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ранньої весни(обставина),  коли запарує (присудок) сизими (означення) димками (додаток) лісова (означення) залежана (означення) земля (підмет), на заснулих (означення) бруньках (додаток) дерев (додаток) з'являться (присудок) ледве (обставина) помітні (означення) сліди (підмет) зростання (додаток)