Пж помогите как зделать фонитичну транскрипцію слів 1.Україна 2.вечірка 3.піряя 4.учениця 5.юрмаль 6.гіляя 7.сімя 8.телевізор помогите пж

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Україна [украйіна] вечірка [вечірка] пір'я - [п'ірйа] учениця [ученица] юрмаль [йурмал'] гілля - [г’іл’:á] сім’я [с'імйа] телевізор [телевізор] Задавали на уроці це завдання