Раскрой скобки употребляя глаголы present continuous или present simple 1. She -------------------- (not to drink)

Раскрой скобки употребляя глаголы present continuous или present simple 1. She -------------------- (not to drink)coffee now. 2. I -------------------------(to read) every day. 3.He ---------------------- (to sleep) every night. 4.We ------------------ (to drink) tea every morning. 5.They ---------------- (to go) to shool every morning.