Разбор слова по составу(слова по казахскому): Саулыкка,болашагына,денсаулыгына,агзасынын,спорттык,кабилеттердi,дэстурдi,балалардын,шыныгуы,кабилеттiнiн,куштарлыгы.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сау тубир лық зат есим жайсайтын журнак қа барыс септік
Гость
саулык түбір,ка барыс септік болашак тубыр,ы Тауелдык жалгау 3жак,на жатыс септік денсаулык тубыр,ы Тауелдык жалгау 3 жак,на жатыс септік агза тубыр,сы Тауелдык жалгау 3 жак,нын ілік септік спорт з есым,тык сын есім туд.журнак кабилет з есым, тер коптык жалгау,ды табыс септык дастур з есым, ды табыс септык бала з есым, лар коптык,дын ілік септік шынык ет,у туйфк етыстык,ы Тауелдык жалгау 3 жак кабилет з есым, ті сын есім туд.журнак,нын ілік септік куштар з е,лы сын е туд.журнак,гы ???