Разобрать слово по падежам на казахском языке президент, ұлт

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
********** Президент А.С. кім? президент І.С кімнің ? президенттің Б.С кімге ? президентке Т.С кімді ? президентті Ж.С кімде ? президентте Ш.С кімнен? президенттен К.С. кіммен? президентпен **************** Ұлт А.С. не? ұлт І.С ненің ? ұлттың Б.С неге ? ұлтқа Т.С нені ? ұлтты Ж.С неде ? ұлтта Ш.С недең? ұлттан К.С. немен? ұлтпен