Реакція сульфатної H2SO4 і нітратної HNO3 кислот.у першу пробірку додаємо декілька кр?

Реакція сульфатної H2SO4 і нітратної HNO3 кислот.у першу пробірку додаємо декілька кр??пель лакмуса,у другу-метилового оранжевого.Опишіть спостереження.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Лакмус в кислому середовищі набуває червоного кольору, а метилоранж-рожевого.В першій пробірці колір буде червоний, в другій з безкольорового зміниться на рожевий.