Ребята помогите . Очень срочно нужно. Написати твір"Пожежник-рятівник"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Як колись їхав зі школи і бачу пожежа приїхали пожежники пожежа вже встигла розійтися всіх врятували коли вже вони зібралися їхати один з пожежників почув дитячий плач не роздумуючи він кинувся за малечею він Він отримав незначні травми але життя було врятовано