Речення з іменником Я -син краси і голубоі мріі,я -автор ненаписанних поем.Чорногуз-лелека прилетів здалека. Пливуть над степом хмари волохаті.Зима старенька стріхи залатала.Установить відповідність між іменниками в реченнях і ...

Речення з іменником Я -син краси і голубоі мріі,я -автор ненаписанних поем.Чорногуз-лелека прилетів здалека. Пливуть над степом хмари волохаті.Зима старенька стріхи залатала.Установить відповідність між іменниками в реченнях і іхньою синтаксичною роллю. Синтаксична роль1 речення,2 речення, 3 речення, 4 речення.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Син - присудок, краси, мрії - додатки, автор -прис., поем- додаток. 2. Над степом - обставина, хмари - підмет.3 зима - підмет, стріхи - додаток.