Речення з словосполученям веселий базіка , невтомна базіка , маленька плакса , невгамоний плакса

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мій друг веселий базіка. Моя сестра невтомна базіка. Мій молодший братик маленька плакса. Коли я отримую погану оцінку, я перетворююсь на невгамонну плаксу.
Гость
Мій дідусь веселий базіка Моя подруга невтомна базіка Мій братик невгамовний плакса Моя сестра маленька плакса