Розберіть прикметники як частину мови1.Цілющою (водою) у речені воно означення2.Татарські (орди) у речені воно означення3.Різними (дорогами) у речені воно обставина.

Розберіть прикметники як частину мови 1.Цілющою (водою) у речені воно означення 2.Татарські (орди) у речені воно означення 3.Різними (дорогами) у речені воно обставина.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1... - прикм.самост. част. мови, п.ф цілющий,відносн., ж.р, одн.,Ор.в.,м.гр.,означ 2....- прикм.самост. част. мови, п.ф татарський, відносн., мн., Зн.в.,тв.гр. означ. 3 прикм.самост. част. мови, п.ф різний, відносн., мн.,Ор.в, тв.гр обст