Розбір за членами речення. Володимир Свідзвинський для української поезії поет майже унікальний. Його вірші - наскрізь асоціальні, сповнені якоїсь таємничої внутрішної самодостатності без будь-яких зовнішніх намірів.
Розбір за членами речення.
Володимир Свідзвинський для української поезії поет майже унікальний. Його вірші - наскрізь асоціальні, сповнені якоїсь таємничої внутрішної самодостатності без будь-яких зовнішніх намірів.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Володимир Свідзинський-підмет
поет майже унікальний - присудок
для поезії - додаток
Українськоі - означення ( хвилястою)