Розбір за членами речення. Володимир Свідзвинський для української поезії поет майже унікальний. Його вірші - наскрізь асоціальні, сповнені якоїсь таємничої внутрішної самодостатності без будь-яких зовнішніх намірів.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Володимир Свідзинський-підмет поет майже унікальний - присудок для поезії - додаток Українськоі - означення ( хвилястою)