Розібрати слова за будовою та добрати до них спільнокориневі слова-синоніми.слова:Прізвисько,наплічник,передгрозовий,післявесняний,беззмістовний,високо,швидко.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
прізвисько: прізв - корінь, и - суфікс, ськ - суфікс, о - закінчення. спільнокореневі: прізвище наплічник: на - префікс, пліч - корінь, н- суфікс, ик - суфікс, закінч. нульове. спільнокореневі до нього: плече, плечевий. передгрозовий: перед - префікс, гроз - корінь, ов - суфікс, ий - закінчення. спільнокореневі: гроза, грозовиця післявесняний: після-префікс, весн - корінь, ян- суфікс, ий - закінчення спільнокореневі: весна, веснянка, веснонька, весняний беззмістовний: без - префікс, зміст - корінь, ов - суфікс, н - суфікс, ий - закінчення. спільнокореневі: зміст, змістовний,  високо: вис - корінь, ок - суфікс, о - суфікс. закінчення не має ніякого, бо це - незмінне слово. спільнокореневі: високий, висота, вись. швидко: швид - корінь, к - суфікс, о - суфікс, закінчення не має. спільнокореневі: швидкий, швидкісний, швиденько