Розібрати слово розложисті за схемою: .Аналізоване слово 2.Від якого слова в речен?

Розібрати слово розложисті за схемою: .Аналізоване слово 2.Від якого слова в речен?? залежить 3.На яке питання відповідає 4.До якої частини мови належить 5.Число 5.Рід 6.Яким є членом речення
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.слово розложисті.2.Від іменника.3.Слово розложисті відповідає не питання які?.4.До прикметника.5.множина.6.рід в множинні не визначається.7.другорядним членом речення.