Салауатты омыр салтын калыптастыратын факторлар •...... •...... •....... Салауатты омыр салтына зиянды факторлар • • •

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1шіге - спортпен айналалысу - дұрыс тамақтану - жақсы көңіл күйде болу - жақсы саяхаттай білу - зиянды әрекеттерден аулақ болу   2шіге - арақ ішу - темекі наша тарту - спортпен айналыспау - артық салмақ - көп ұрысу жүйке жүйесін әлсірету