Що можна намалювати на тему "моє здоровя,моє майбутнє?"  (урок малювання)будьласка допоможіть

Що можна намалювати на тему "моє здоровя,моє майбутнє?"  (урок малювання) будьласка допоможіть
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нарисуй человека на спорт площадке и человека с алкоголем и сигаретами ,напиши в низу " твоє майбутнє залежить від твого вибору'
Гость
намалюй свою сiм ю, дiтей. Що ти хочешь досягти у майбутньому наприклад машина чи ще щось