Що означають слова рецидив джигіт та вілла відповідь дайте будьласка по швидше за допомогу спасибі ПЖ ЛЮДИ ОЧЕНЬ НАДО

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
рецедив-повторне проявлення чого-небудь  джигіт-Джигіт (в перекладі з тюркських мов - «молодий хлопець», «юнак», також «молодець»- історично в Середній Азії і на Кавказі: наїзник, що відрізняється сміливістю, витривалістю, стійкістю, мистецтвом управляти конем і володіти зброєю. вілла-розкішний заміський будинок .