Що таке прийменник? На які пітання відповідає? що таке прислівник?На які питання відповідає? що таке сполучник? На які питання відповідає

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Прийменником називається службова частина мови, яка разом з відмінковими1) закінченнями іменників1) (або займенників2)) служить для вираження підрядних зв’язків між словами в реченні. Приклади прийменників:–        первинні: без, в (у), від, для, по, через, при, про, над, під, до, з, ради;–        вторинні: задля, з-під, із-за, , поза, щодо;–        утворені від інших частин мови: близько, внаслідок, після, поруч, перед, протягом, під час, з допомогою, у зв’язку, завдяки, незважаючи на тощо.Прийменники поєднуються з іменниками (або займенниками) в різних відмінках1), причому деякі з них поєднуються тільки з одним відмінком1) (без, від, до, крізь, про, при, біля, навколо, назустріч), деякі – з двома (на, над, перед, під про), а то й з трьома (в, з, за між).Правопис прийменників в російській та українській мовах є вельми подібним і, як правило, великих утруднень під час перекладу не викликає. Зверніть увагу:–        можливе сплутування прийменників з префіксами3), наприклад: без дороги - бездоріжжя, попід вікнами - попідвіконню, з боку друзів – з боку, в середині стежки – всередині, з початку місяця – спочатку;–        складні іменники, утворені з допомогою прийменника з (із), пишуться через дефіс, наприклад: з-за, з-над, з-поза, з-під, з попід, з-серед;–        складені прийменники пишуться окремо, наприклад: під час, в силу, згідно з.Головною проблемою будь-якого перекладу (особливо російсько-українського – через близькість, або навіть тотожність вимови багатьох прийменників), отже й джерелом численних помилок, є різне функціонування прийменників в різних мовах. Єдиною вказівкою, що існує в підручниках, як правило, є така: "користуючись прийменниками, треба дотримуватися загальноприйнятих літературних норм".Примітки до вступного тексту.1) Іменник (рос. имя существительное) – самостійна частина мови, що означає назву предмета й відповідає на питання хто? або що?Іменник в українській мові має шість відмінків, кожний з яких відповідає на певне запитання.Називний (Н.в.)            хто? що?Родовий (Р.в.)               кого? чого?Давальний (Д.в.)          кому? чому?Знахідний (З.в.)            кого? що?Орудний (О.в.)             ким? чим?Місцевий (М.в.)            на (в, при) кому? на чому?Окрім того іменники мають кличну форму, яку вживають тільки у звертанні.