Що таке щастя за мотивами оповідання Короленка Сліпий музикант

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Багато хто з нас не цінує те що має:здоров'я, щастя.Маленький хлопчик був сліпим,але не падав духом.Він боровся за своє щастя. Хлопчик любив грати на піаніно.У нього була мати,подруга,датько.Чи це не щастя? Але попри вади з зором,він залишався людиною,доброю та щирою.А це найголовніше.