Синтаксичний разбір речення Несподівано зовсім недалеко вдарили копита, пролунали розрізнені гвинтівочні постріли, а потім глухо озвався кулемет.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Речення розповідне, неокличне, стверджувальне, складносурядне. Перша частина співвідносна з простим, двоскл., повним, поширеним, неускл. реченням з непрямим порядком слів. Друга частина співвідн. з повним, поширеним, двоскл., неускл. реченням з непрямим порядком слів. Третя частина співвідн. з простим, двоскл., неускл. реченням з непрямим порядком слів.