Синтаксичний розбір речення "Історія стоїть біля дороги і дивиться, хто їде по соші".

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Історія(іменник,підмет) стоїть(дієслово,присудок) біля(прийменник) дороги(іменник, додаток) і(сполучник) дивиться(дієслово,присудок), хто(займенник,підмет) їде(дієслово,присудок) по(прийменник) соші(іменник,додаток).   речення: розповідне, неокличне, склоднопідрядне з підрядним з"ясувальним схема речення:  [ ],  (хто ). розписуємо кожне речення окремо 1 речення. двоскладне, поширене, повне, ускладене однорідними присудками. 2 речення. двоскладне,поширине, повне,неускладнене