Скільки словосполучень можна скласти з поданих слів? Назви їх і запиши. З одним зі словосполучень ( на вибір) склади речення.      вузький              на ланах               житній      гарячий              стежками           ...

Скільки словосполучень можна скласти з поданих слів? Назви їх і запиши. З одним зі словосполучень ( на вибір) склади речення.      вузький              на ланах               житній      гарячий              стежками             гірський     хлібний              з джерел               широкий
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вузькими стежками гарячий житній на хлібних ланах з гарячих джерел гірськими стежками вузькими гірськими стежками на широких ланах на широких хлібних ланах Бабуся вийняла з печі гарячий житній хліб.