Склади і запиши художній опис чим мені подобаеться осінь 5-7 речень

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кожна пора року по-своєму гарна.Але осінь подобається мені найбільше.Кольори осені зачаровують мене своїми барвами.Не можу не замилуватися жовтим,червоним,багряно-золотистим вбранням дерев.А ще осінь щедра на достиглі сливи,груші,виноград.Вони такі смачні і пахнуть медом.Незабутні і цікаві дні тоді,коли ми разом з татом ідемо у ліс збирати гриби.Саме у цю дощову пору вони ростуть густо-густо.Ось чому мені подобається осінь.