Склади i запиши текст-мiркування ,,Яким мае бути справжнiй друг 5-7 речень

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Яким має бути вірний друг? Текст-міркування.    На мою думку, слово друг накладає на людину дуже велику відповідальність.  Тільки справжня дружба витримує всі випробування і триває роками. Справжній друг провідає тебе тоді, коли ти хворий. Не залишиться байдужим до твоєї відсутності. Завжди поділиться новинами. З ним цікаво. Є багато спільних інтересів. Друг не обмовить. Порадить вихід із складної ситуації. Не зробить боляче.   Ось таким має бути справжній друг. Я вважаю, що добре тому, хто має вірного друга.  З ним єднають спільні інтереси, тому цікаво. Друг сумуватиме без тебе, тому обов’язково провідає при хворобі. Буде разом з тобою радіти успіхам. Дасть слушну пораду та підтримає в скрутну хвилину. Не образить поганими словами. Не говоритиме неправди про тебе іншим.