Склади казку про присливник та його роль у мовленни . Запиши присливники вжити в казци.  БУДЬЛАСКА ДОПОМОЖИТЬ )))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Міліціонер – вельми поважна й відповідальна особа в казковій країні. Він має силу-силенну обов’язків щодо наведення громадського порядку. І їх справно виконує Прислівник, який навсібіч так і сипле питання: ЯК? ДЕ? КОЛИ? КУДИ? ЗВІДКИ? ЧОМУ? З ЯКОЇ ПРИЧИНИ? З ЯКОЮ МЕТОЮ? НАВІЩО? З ЯКОГО ЧАСУ? В ЯКІЙ МІРІ? Прислівник звик, незмінюваний в мові, Ознаки різні виражать при слові. Ознаку дії називає, А також місце, час, причину Цієї дії визначає, І кожен цю частину мови знає. Бо це – прислівник – всім відомий. Незмінна ця частина мови. На запитання ЯК? КОЛИ? Готова всім відповісти . Сміється сонце ЯК? – ласкаво, Мандрує небом величаво, А небо голубіє дивно, Пливуть хмарини тихо, мрійно. Дзвенить кохана мова чисто, А кожне слово – урочисто. Земля стрічає нас святково, Сміються зорі загадково. Сади цвітуть КОЛИ? – весною, Улітку трав моря шовкові, А восени врожай збирають, Узимку снігу всі чекають. Прислівників багато в мові, Усі яскраві, всі чудові! Щоб здобути знань основи Вивчили ми цю частину мови.