Склади опис зимового поля і доповни ним розповідь. Запиши доповнений текст. Добери до нього заголовок. Ми з братом Михайлом виіхали в поле. Брат - тракторист. Він причіплює до трактора сніговий плуг - такий величезний трикутник...

Склади опис зимового поля і доповни ним розповідь. Запиши доповнений текст. Добери до нього заголовок. Ми з братом Михайлом виіхали в поле. Брат - тракторист. Він причіплює до трактора сніговий плуг - такий величезний трикутник, збитий із грубих колод. Плуг згортає сніг у високі кучугури. Навіть лютий вітер іх не розвіє. Житиме тепер сніжок у землі. Сніг-це ж зерно золоте!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
                                              Зимове поле Ми з братом Михайлом виіхали в поле. Поле велике, сніжне, блискуче, аж не знає меж! На ньому великі і малі кучугури які заповнюють більшу частину зимового поля. Брат - тракторист. Він причіплює до трактора сніговий плуг - такий величезний трикутник, збитий із грубих колод. Плуг згортає сніг у високі кучугури. Навіть лютий вітер іх не розвіє. Житиме тепер сніжок у землі. Сніг-це ж зерно золоте!!