Склади розповідь про життя тварин восени

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Восени днi стають коротші, сонце гріє слабо. Більшисть птахів готується до відльоту в теплі краіі.Перед цим у них закінчується осіннє линяннч.Перелітні птахи до осені починають жирніти , тому що в них попереду далекий шлях, но який треба буде витрачати багато сил і енергіі.
Гость
Восени сонце менше гріє. стає зимно. Тварини лягають в сплячку таки як їжаки ,ведмеді.Ведмеді до сплячки готуються довго запасаюься жиром так як і їжаки. Птахи відлітають в тепді краї. В селі люди запасаються харчами Всі чикають зими.